Personela s.r.o.


Ako postupovať - krok za krokom

1. Vyberte si pracovnú pozíciu.
2. Reagujte na ňu. V prípade že ste sa nerozhodli, náš pracovník Vám poradí, či už cez telefón , mailom alebo pri osobnom stretnutí (doporučujeme aspoň raz sa stretnúť).
( Môžete zareagovať na viacej pracovných pozícii. Doporučujeme sa zaregistrovať, lebo vyplníte formuláre iba raz. Poprípade, že nemáme pracovnú pozíciu, kt. Hľadáte v ponuke, vyplňte na našej stránke životopis s dopytom na Vami pracovnú pozíciu, poprípade sa zaregistrujete na našej stránke a vyplňte profil. Čím viacej údajov zadáte, tým je väčšia pravdepodobnosť, že Vám nájdeme Vami požadovanú pracovnú ponuku. )
3. V prípade že ste si vybrali a ste rozhodnutý pre jednu danú pracovnú ponuku, kontaktujte nášho pracovníka alebo sa prihláste a potvrďte danú pozíciu, v sekcii "Moje reakcie".
4. Akonáhle budeme evidovať Vaše potvrdenie. Zašleme / dáme Vám dohodu a zmluvu o sprostredkovaní.
5. V prípade, že ich akceptujete, podpíšte ich a pošlite/odovzdajte nám ich.
6. Podstúpime Vaše údaje v rozsahu najnutnejších informácii (Meno, Priezvisko, Telefón a s kým cestujete) zamestnávateľovi.
7. V prípade, že máte záujem o pozície kde je nutná znalosť cudzieho jazyka , zamestnávateľ Vás bude kontaktovať, ci spĺňate jazykové schopnosti.
8. Následne nás informuje, či spĺňate podmienky. Akonáhle budeme evidovať jeho informáciu podstúpime Vám túto informáciu.
9. V prípade, že spĺňate podmienky, zašleme Vám informácie / pokyny čo treba pred odchodom vybaviť, a podrobné informácie ako, čo funguje v zahraničí. Čo treba vybaviť a pod.
(V prípade, že nespĺňate podmienky, ponúkneme Vám pozíciu, kde by ste spĺňali podmienky, alebo v prípade, že nemáme dané podmienky na žiadnu pracovnú pozíciu, žialbohu musíme odstúpiť od zmluvy. V prípade že Vám nevyhovuje žiadna iná pracovná pozícia môžete odstúpiť od zmluvy. )
10. Čakáme na termín, ktorý udelí zamestnávateľ pre nástup na podpis pracovnej zluvy v zahraničí. Zatiaľ si môžete vybaviť nezbytné záležitosti.
11. Informujete nás či si viete zabezpečiť ubytovanie alebo Vám ho máme zabezpečiťmy.
12. Po udelení termínu Vás budeme bezokladne informovať, kedy máte nástup do práce(podpis pracovnej zmluvy.)
13. Zakúpite si letenku, lístok na autobus/vlak. Alebo môžete cestovať aj autom ale musíte nás o tom informovať.
14. Zašlete nám kópiu letenky, lístka alebo čas príchodu na miesto výkonnu práce. My dané informácie(číslo letu, čas a dátum príchodu), podstúpime zamestnávteľovi
(V prípade že Vám zabezpečujeme my ubytovanie, zamestnávateľ podstúpi nutné informácie aj ubytovateľovi /iná právnicka osoba/ a to:Meno Priezvisko, tel. č., a dátum príchodu, v prípade že si sami zabezpčujete zašlite nám adresu Vášho ubytovania).
15. Dátum príchodu do miesta výkonnu práce musí byť najpozdejšie deň pred podpisom zmluvy / nástupu do práce.
16. V prípade že budete súhlasit zašleme Váš a Vám kontakt, na spolu cestujúcich kt. Cestujú s Vami (v prípade že letíte alebo cestujete vlakom / autobusom a niekto cestuje v rovnaký termín)
17. Prajeme Vám šťastnú cestu.

Doporučujeme a uprednostňujeme aspoň jedno osobné stretnutie.